Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Sineklik sektöründe aranılan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen PENSAN 18 yıldır telefon numaraları değişmeyen ender firmalardan biridir. PENSAN sineklik imalatına başladığında istanbul avrupa yakasında ki 4 firmadan biriydi.Bugün geldiği konum itibarıyla kaliteli ürün uygun fiyat zamanında teslim ve müşteri memnuniyeti hizmet anlayışıyla tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

1990 yılında Birol GÜNAYDIN tarafından kurulan PENSAN SİNEKLİK ve PANJUR SİSTEMLERİ 18 yıldır sineklik ve panjur imalatında sektöre hizmet vermektedir.

PENSAN satmış olduğu her ürünün satış sonrası bakımını yapmaktadır.Tamir için bir gün sonrasına servis çıkartmaktadır. Yakın zamanda PENSAN  AR-GE çalışmasıyla piyasaya daha sağlam daha uçuz daha kaliteli sineklik ve sineklik yan aksesuarlarıda çıkaracaktır.

VİZYONUMUZ

PENSAN  Ataköy 2.4.7.8.9.ve ll.kısımlarda Floryada Bakırköyde Yeşilköyde Bahçeşehirde Büyük ve küçük çekmeçe de Zekeriyaköyde Silivride Avcılarda İkitellide Halkalı toplu konutlarında Ataköy konaklarında toplu konutlarda hastanelerde okullarda işyerlerinde fabrikalarda sineklik ve panjur çalışması yapmıştır. Ürünlerini doğru bir pazarlama tekniği ile pazara sunmayı hedefleyen PENSAN yeniliklerinde en yakın takipçisidir.